“I nawet róża była jej cieniem” – Koncert z okazji Dnia Kobiet

Koncert z okazji Dnia Kobiet za nami. Było to pierwsze w tym roku wydarzenie muzyczno-poetyckim zorganizowane przez nasze Muzeum. Na scenie z koncertem muzyczno-poetyckim zatytułowanym „I nawet róża była tylko jej cieniem” wystąpiło trio: Monika Kowalczyk, Kamil Urbański i Piotr Kogut.

Publiczność usłyszała popularne utwory w zupełnie innych aranżacjach w wykonaniu Moniki Kowalczyk – wokalistki i recytatorki, obecnie kierownika Wiejskiego Domu Kultury w Mostkach.

Było trochę klimatów jazzowych, o które zadbał pianista Kamil Urbański – Laureat „Lotos Jazz Festival – 14. Bielskiej Zadymki Jazzowej”.

Nie brakło też słowa mówionego w wykonaniu Piotra Koguta, prawdziwego mistrz słowa, zwycięzcy telewizyjnego programu „Maraton Uśmiechu”.

Koncert odbył się w klimatycznym wnętrzu Kina Kotłownia w Muzeum Przyrody i Techniki, które sprawdziło się już jako miejsce promocji książek i pokazów filmów.

Kierujemy serdeczne podziękowania dla Artystów za cudowny nastrój jaki stworzyli w muzealnej przestrzeni. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli do muzeum i zechcieli spędzić z nami wieczór, mamy nadzieję, że nie ostatni 🙂

“I nawet róża była jej cieniem” – Koncert z okazji Dnia Kobiet