20 – 21.09.2013 r. – III Noce Teatralne

W dniach 20-21.09.2013 r. w Hali Spustowej Muzeum Przyrody i Techniki odbyły się III Noce Teatralne. Zorganizowane wspólnie ze Stowarzyszeniem Promocji Talentów przy Młodzieżowym Domu Kultury w Starachowicach, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach,  Starachowickim Centrum Kultury, Zespołem Szkół Zawodowych nr 1  oraz Młodzieżowym Domem Kultury.

W czasie dwóch dni  festiwalu na scenie w Hali Spustowej Muzeum zaprezentowały się  Teatr „Team” ze Starachowickiego Centrum Kultur, Teatr „111”, Teatr Poezji i Muzyki „U Radziwiłła” z Szydłowca, Teatr „Scena 05” z Radomia, Teatr „Bździarze/Badylarze” oraz Teatr „Panopticum” z Młodzieżowego Domu Kultury.

III Noce Teatralne zakończył Teatr Ognia „Enzonda” z Kielc.

Zadanie było współfinansowane przez: Województwo Świętokrzyskie, Gminę Starachowice oraz Powiat Starachowicki.

20 – 21.09.2013 r. – III Noce Teatralne