XI Noc Muzeów w Muzeum Przyrody i Techniki

Dla wszystkich, którzy tradycyjnie w maju, czekają na tą wyjątkową okazję wizyty w muzeum, zapraszamy już 14 maja na XI Noc Muzeów do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

W tym roku zapraszamy na wędrówkę po stałych wystawach,  kuratorskie opowieści przyrodnicze, archiwalno – techniczne niespodzianki z głębi magazynów muzealnych oraz niezwykłe koncerty. Otwarty Teatr Perkusyjny w scenerii Wielkiego Pieca zaprosi zwiedzających do dialogu i integracji poprzez sztukę.

Na Hali Lejniczej spotkamy się z najpopularniejszym polskim  wykonawcą bluesa – Sławkiem  Wierzcholskim i stworzoną przez niego Nocną Zmianą Bluesa.

Zaczynamy o godzinie 19.00 na placu centralnym Muzeum.

Ta noc jest dla wszystkich pasjonatów historii techniki, motoryzacji, przyrody oraz dobrych rytmów muzycznych.

Do zobaczenia. Wstęp wolny.

XI Noc Muzeów w Muzeum Przyrody i Techniki