XI Noc Muzeów pod hasłem „Zielone światło dla energii”

Dla wszystkich, którzy tradycyjnie w maju, czekają na tą wyjątkową okazję wizyty w muzeum, zapraszamy już 14 maja na XI Noc Muzeów do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

W tym roku zapraszamy na wędrówkę po stałych wystawach,  kuratorskie opowieści przyrodnicze, archiwalno – techniczne niespodzianki z głębi magazynów muzealnych oraz niezwykłe koncerty. Otwarty Teatr Perkusyjny w scenerii Wielkiego Pieca zaprosi zwiedzających do dialogu i integracji poprzez sztukę.

Na Hali Lejniczej spotkamy się z najpopularniejszym polskim  wykonawcą bluesa – Sławkiem  Wierzcholskim i stworzoną przez niego Nocną Zmianą Bluesa.

XI Noc Muzeów pod hasłem „Zielone światło dla energii” Sponsor wydarzenia: PGE Obrót S.A.

Zaczynamy o godzinie 19.00 na placu centralnym Muzeum.

Ta noc jest dla wszystkich pasjonatów historii techniki, motoryzacji, przyrody oraz dobrych rytmów muzycznych.

Do zobaczenia. Wstęp wolny.

XI Noc Muzeów pod hasłem „Zielone światło dla energii”