Wernisaż wystawy prac rzeźbiarskich pt. „Mosty, Pomosty ” 14 lipca 2023 r.

„Mosty, pomosty” to tytuł wystawy, na którą chcieliśmy Państwa zaprosić do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach już od 14 lipca 2023 r. Otwarcie wernisażu wystawy o godzinie 17.00.

Wejście od ul. Marszałka Piłsudskiego 95 (budynek Recepcji) oraz od ul. Wielkopiecowej 1.

Wystawa prezentuje prace studentek i studentów, absolwentów oraz dydaktyczek i dydaktyków związanych z Wydziałem Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

To kolejna odsłona budowy mostu w relacjach pomiędzy starachowickim Muzeum a warszawską Akademią. Mamy nadzieję, że wystawa „Mosty, Pomosty” wzbogaci letnią ofertę Muzeum, a z kolei artyści i artystki będą mieli możliwość zmierzenia się z niezwykłą przestrzenią zabytkowej huty. Wystawa jest różnorodna i bogata, prezentowane prace to rzeźby, obrazy, grafiki, fotografie, instalacje i ceramika.

Na scenie pod Wielkim Piecem wystąpią : jezzowe MAKI TRIO, zaśpiewa KALINA . Odwiedzi nas też gość specjalny Sławomir Holland.

Prace artystów będzie można oglądać od 14 lipca 2023 r. do 30 września 2023 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Wernisaż wystawy prac rzeźbiarskich pt. „Mosty, Pomosty ” 14 lipca 2023 r.