Spotkanie z Zespołem Roboczym Kapituły Nagrody „Koziołek”

W środę 28 marca w Kinie „Kotłownia” na terenie Muzeum Przyrody i Techniki Ekomuzeum im. Jana Pazdura w Starachowicach odbyło się spotkanie z Zespołem Roboczym Kapituły Nagrody „Koziołek”, przyznawanej w konkursie za aktywny udział w realizacji programu „Bezpieczne Świętokrzyskie”.

W skład ww. zespołu wchodzą przedstawiciele: Wojewody Świętokrzyskiego, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. W spotkaniu tym z ramienia władz powiatu uczestniczył Starosta Starachowicki – Andrzej Matynia i Członek Zarządu Powiatu – Marek Pawłowski. Nie zabrakło również przedstawicieli powiatowej policji i straży oraz straży miejskiej, Pogotowia Ratunkowego, Stowarzyszenia „Bezpieczny Powiat Starachowicki”, Harcerskiej Grupy Ratowniczej, Stowarzyszenia Nauczycieli „Zdrowa Szkoła”, Sanepidu, MOPS-u, uczniów I LO w Starachowicach wolontariuszy, a także innych instytucji zaangażowanych w realizację programu „Bezpieczne Świętokrzyskie” Podczas spotkania zaprezentowane zostały działania podejmowane w ramach realizacji tegoż programu. Zwrócono przede wszystkim uwagę na szeroką koalicję służb, instytucji i organizacji pozarządowych działających na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie powiatu starachowickiego. Przedstawiciele Zespołu Roboczego bardzo pozytywnie ocenili te działania i podkreślili ich wysoki profesjonalizm.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Starachowicach

Spotkanie z Zespołem Roboczym Kapituły Nagrody „Koziołek”