Nabór na stanowisko Pracownik Obsługi Technicznej

Dyrektor Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach ogłasza nabór na stanowisko Pracownik obsługi technicznej.

1. Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • Bieżące utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych oraz halach ekspozycyjnych
  • Przygotowywanie pomieszczeń w związku z organizacją zdarzeń muzealnych
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum w zakresie wyznaczonym przez dyrektora
  1. Warunki pracy:
  • Rodzaj umowy – umowa o pracę
  • Wymiar czasu pracy – pełny etat
  • Miejsce pracy – Muzeum Przyrody i Techniki, Starachowice ul. Wielkopiecowa 1
  • Godziny pracy – poniedziałek-piątek godz. 7.00-15.00
  • Wynagrodzenie 2 800 PLN
  1. Wymagane dokumenty:
  • CV
  • List motywacyjny
  • Oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).
  1. Termin i miejsce składania ofert:
    Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Muzeum Przyrody i Techniki (budynek recepcji ul. Marszałka Piłsudskiego 95), przesłać pocztą lub drogą  elektroniczną na adres: pawel.kolodziejski@ekomuzeum.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.06.2021r. z adnotacją: „Oferta na stanowisko: Pracownik obsługi technicznej”.
Nabór na stanowisko Pracownik Obsługi Technicznej