Nabór na stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Ruchu Turystycznego

ogłasza nabór na stanowisko
PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI RUCHU TURYSTYCZNEGO

1. Wymagania niezbędne:
wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: historia, ochrona dziedzictwa kulturowego, geologia, paleontologia, biologia)

• zainteresowania historią przemysłu, w szczególności starachowickiego ośrodka produkcyjnego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w muzeach lub instytucjach statutowo  zajmujących się ochroną i popularyzacją dziedzictwa kulturowego
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem)
  • podstawowa  wiedza dotycząca historii obiektu wielkopiecowego w Starachowicach
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista

2. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

• opieka nad Strefą Odkrywania Wyobraźni i Aktywności SOWA
  • świadczenie usług przewodnickich na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach
  • Informowanie o aktualnej ofercie kulturalnej instytucji
  • Sprzedaż biletów wstępu oraz materiałów i produktów w sklepiku muzealnym
  • udział w przygotowaniu i realizacji  zdarzeń muzealnych
  • prowadzenie działalności popularyzatorskiej i edukacyjnej w zakresie związanym z profilem narracji Muzeum
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum w zakresie wyznaczonym przez dyrektora

3. Warunki pracy:

• rodzaj umowy – umowa o pracę
  • wymiar czasu pracy – pełny etat
  • wynagrodzenie – 3 100 PLN brutto (plus dodatek stażowy)
  • miejsce pracy – Muzeum Przyrody i Techniki, Starachowice ul. Wielkopiecowa 1
  • godziny pracy – wg harmonogramu (również w soboty i niedziele)

4. Wymagane dokumenty:

• cv
  • list motywacyjny
  • kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje
  • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, zgodnie z Ustawą z dnia 10maja 2018r.o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.  U.  z  2019  r. poz. 1781)

5. Termin i miejsce składania ofert:
Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Muzeum Przyrody i Techniki (budynek recepcji ul. Marszałka Piłsudskiego 95), przesłać pocztą lub drogą  elektroniczną na adres: pawel.kolodziejski@ekomuzeum.pl  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27. 05.2022r. z adnotacją: „Oferta na stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Ruchu Turystycznego”.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Muzeum www.ekomuzeum.pl
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Dyrektor Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach

Paweł Kołodziejski