Muzeum na święta – edycja zimowa

„Magia Świąt”- świąteczne warsztaty.

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach  oraz Strefa Wyobraźni i Aktywności SOWA zapraszają do zapoznania się z tegoroczną ofertą warsztatów świątecznych .

Na zajęcia zapraszamy od 14 listopada do 20 grudnia 2023 r., od wtorku do piątku w godzinach pracy Muzeum ( grupy max 25 os.).

Zapisy grup pod numerem telefonu 783 730 094 lub za pomocą poczty elektronicznej recepcja@ekomuzeum.pl

Rezerwacje odbywają się na minimum 5 dni przed planowanym terminem.

1.„Bombki”

Wykonywanie własnoręcznie ozdób choinkowych było kiedyś normalnym zajęciem, nie tylko najmłodszych dzieci, ale także młodzieży czy osób dorosłych. Dziś, w czasach niemal nieograniczonych możliwości kupienia wszelkich ozdób. Na zajęciach dzieci zapoznają się z tajnikami tworzenia ozdób metodą decoupage’u i własnoręcznie zrobią bombkę choinkową, którą będą mogli zawiesić na choince lub sprezentować najbliższym.

Czas trwania zajęć: 90 min

Koszt: 15 zł/os.

Zajęcia skierowana do przedszkoli oraz szkół podstawowych i średnich.

• „Kreatywna SOWA”

Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności (SOWA) zaprasza na  świąteczne spotkania z nauką. Podczas nietypowych warsztatów świątecznych uczestnicy poprzez zabawę, poznają tajemnice skrywane w małych atomach, tworzących otaczający nas świat.

Uczestnicy zajęć warsztatowych  poznają budowę cząsteczek chemicznych oraz będą mogli wykonać łatwe do skonstruowania  ich przestrzenne modele.

Oferta obejmuje: zajęcia warsztatowe oraz wystawę interaktywną SOWA.

Czas trwania: 1,5 h

Koszt: 20 zł/os

Zajęcia skierowane są do szkół podstawowych i średnich.

Navy blue winter frame vector
Muzeum na święta – edycja zimowa