“Muzeum na Święta” – edycja wielkanocna

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zaprasza do udziału w warsztatach świątecznych “Muzeum na Święta” – edycja wielkanocna.

W tym roku proponujemy Państwu dwa nowe tematy warsztatów świątecznych.

Drewniany zajączek wielkanocny

Podczas zajęć uczestnicy wykonają dekorację wielkanocną w formie wielkanocnego zajączka o wysokości do 20 cm, którego pomalują farbami akrylowymi oraz przyozdobią na wesoło różnymi dodatkami. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami – stwórzmy niepowtarzalne dekorację na Święta, które ustroją na ten czas nasze domy lub będą niebanalnym prezentem wykonanym samodzielnie. Podczas zajęć dzieci będą mogły poznać lub pogłębić talenty i pasje artystyczne. Warsztaty sprzyjają rozwojowi zdolności manualnych oraz osiąganiu satysfakcji z własnoręcznej pracy, a także podnoszą wiarę w siebie i swoje możliwości.

Cena zajęć 20 zł/ os. czas trwania 60 min.

Świąteczny magnes ceramiczny

Magnes ceramiczny na lodówkę to świetny prezent lub dodatek do większego prezentu. W naszej ofercie świątecznej proponujemy ozdabianie magnesów z gliny w trzech różnych kształtach, poprzez pomalowanie i dodanie elementów dekoracyjnych . Na odwrocie przedmiotu ceramicznego znajduje się mocny magnes.

Cena zajęć 20 zł/os. czas trwania 60 min.

Termin warsztatów to 28.03 – 05.04.2023

Maksymalna liczba uczestników – ok. 25 osób w grupie. Zapisy przyjmowane są od dnia 13 marca 2023 r.

pod numerem telefonu kom. 783 730 094, lub na adres mpt@ekomuzeum.pl, a także w budynku recepcji ul. Piłsudskiego 95.

“Muzeum na Święta” – edycja wielkanocna