Gramy dalej – bezpieczne wakacje

W dniu 13 sierpnia 2017 r. na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbył się festyn rodzinny “Gramy dalej – bezpieczne wakacje” zorganizowany wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Starachowicach.

Wydarzeniu towarzyszył piknik edukacyjny „Sieciaki na wakacjach”. Merytoryczne pakiety edukacyjne przygotowane przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę,  pomogły edukować poprzez zabawę, nie tylko dzieci, ale także ich  rodziców. Tematem przewodnim wydarzenia była tematyka zagrożenia w cyberprzestrzeni oraz  upowszechnienie wiedzy o zagrożeniach płynących z nieodpowiedzialnego korzystania z witryn internetowych wśród dzieci i młodzieży. Celem priorytetowym było zwrócenie uwagi na działalność profilaktyczną. Dużą atrakcją pikniku były konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (elektroniczne gadżety)  oraz wejściówkami  do kina ufundowanymi przez kino Helios.

Niezapomniane popołudnie zagwarantowali: Starachowickie Retro Granie – zderzenie dawnych gier z najnowszymi hitami, Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach, Państwowa Straż Pożarna w Starachowicach, Straż Miejska, Harcerska Grupa Ratownicza, Stowarzyszenia Byłych Żołnierzy REZERWA. Do wypoczynku z dobrą książką zachęcała Biblioteka Miejska w Starachowicach.

„Uczyć bawiąc” – tak najlepiej można podsumować niedzielny piknik.

Galeria:

 

Gramy dalej – bezpieczne wakacje
Podziel się
Przewiń na górę
Skip to content