1…2…3… Odliczamy do Urodzin Wielkiego Pieca !

Zapraszamy wszystkich miłośników techniki i historii na 123 urodziny Wielkiego Pieca, które odbędą się 9 listopada 2022 r. w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

Na uczestników wydarzenia czekają wyjątkowe atrakcje przygotowane tylko i wyłącznie na ten dzień. Tego dnia będzie można zwiedzić nasze Muzeum w wyjątkowej cenie 6zł/os. W tej samej cenie zapraszamy na zwiedzanie Strefy Odkrywania Wyobraźni i Aktywności SOWA!

Specjalnie w tym dniu, dla gości Muzeum będzie wyświetlany film pt.: „Z duchem techniki. Cyfrowa kronika Huty w Starachowicach”, powstały z „ożywienia” kilkudziesięciu archiwalnych zdjęć. Film w kilkuminutowym obrazie ukazuje, nie tylko pracę starachowickiej huty, ale także życie samych Starachowic.

Więcej informacji oraz zapisy na zwiedzanie pod numerem telefonu 783-730-094 do 8 listopada 2022r.

Zapraszamy!

1…2…3… Odliczamy do Urodzin Wielkiego Pieca !