XII Festiwal Blues pod Piecem

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII edycji Festiwalu Blues pod Piecem, który odbędzie się w dniu 31 sierpnia 2024r. o godz.19:00.

Przez ostatnie edycje na muzealnej scenie zagrały największe gwiazdy sceny polskiego bluesa m.in. SBB, Śląska Grupa Bluesowa, Nocna Zmiana Bluesa, Shakin’ Dudi, Jan Skrzek, Martyna Jakubowicz, Kasa Chorych, Cree, Kraków Street Band, Adam Kulisz, Krzysztof Ścierański, Michał Kielak, Krzysztof Głuch oraz autorski projekt Leszka Windera Czarny Pies  i wielu innych znakomitych muzyków.

Tegorocznym motywem przewodnim wydarzenia jest – wokal kobiecy i jego różne kolory w interpretacji bluesa.

Na XII Festiwalu Bluesowym Blues pod Piecem wystąpią:

– Caroline and The Lucky Ones

Lady Bird

The Tricky Things

Festiwal Blues pod Piecem, chwalony przez publiczność  i samych muzyków  za klimat miejsca oraz spójny muzyczny temat imprezy, w tym roku z pewnością ponownie wpisze się w kalendarz ważnych wydarzeń  muzycznych.

Zapisujcie w kalendarzu termin XII Festiwalu Blues pod Piecem.

Informacja:

783-730-094 / 41 275-40-83 w. 29

Bilety w przedsprzedaży dostępne w kasie Muzeum oraz przez system kup bilet on-line w cenie 35,00 zł./osobę.

W dniu Koncertu bilety sprzedawane są w kwocie 40,00 zł./osobę.

Serdecznie zapraszamy do zakupu !!!

XII Festiwal Blues pod Piecem