X Festiwal Blues pod Piecem – bilety i rezerwacje

X Festiwal Blues pod Piecem.

Zapraszamy na X Festiwalu Blues pod Piecem. Te wyjątkową jubileuszową edycję poprowadzi  Redaktor Piotr Baron. Na scenie wybitne osobowości  polskiej sceny muzycznej  – Adam Gerard Kulisz z zespołem Kulisz Trio, Leszek Winder z zespołem Śląska Grupa Bluesowa oraz Józef Skrzek z legendarnym SBB.

Wspólnie ze współorganizatorami : Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Powiat Starachowicki oraz Radio Kielce serdecznie zapraszamy – 27 sierpnia godz. 19.00 Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, ul. Marszałka Piłsudskiego 95 , lub rezerwacja po wcześniejszym dokonaniu wpłaty na konto : ING Bank Śląski o/ Starachowice NR KONTA 83 1050 1432 1000 0022 6229 5146 sprzedaż internetowa będzie prowadzona do soboty 27.08.2022r do godziny 18.00. Dokumentem wystarczającym do potwierdzenia dokonania wpłaty jest bankowe potwierdzenie dokonania zapłaty .

Wejście na koncert od godz. 18.00.

Organizator przewiduje wstęp wolny na X Festiwal Blues pod Piecem dla:

osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich (wejście od ulicy Wielkopiecowej 1 wyłącznie dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich)

dzieci do ukończenia 14 roku życia (potwierdzone dokumentem tożsamości przy wejściu np.  ważna legitymacja szkolna).

Opiekunowie osób upoważnionych do bezpłatnego wstępu muszą zakupić bilet.

Więcej informacji pod nr telefonów: 783-730-094/ 783-730-070

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

Festiwalowy przewodnik udogodnień – pobierz.

X Festiwal Blues pod Piecem – bilety i rezerwacje