X Festiwalu Blues pod Piecem

X Festiwal Blues pod Piecem.

Zapraszamy na X Festiwalu Blues pod Piecem. Te wyjątkową jubileuszową edycję poprowadzi  Redaktor Piotr Baron. Na scenie wybitne osobowości  polskiej sceny muzycznej  – Adam Gerard Kulisz z zespołem Kulisz Trio, Leszek Winder z zespołem Śląska Grupa Bluesowa oraz Józef Skrzek z legendarnym SBB.

Wspólnie ze współorganizatorami : Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Instytut Muzyki i Tańca, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Powiat Starachowicki oraz Radio Kielce serdecznie zapraszamy – 27 sierpnia godz. 19.00 Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, ul. Marszałka Piłsudskiego 95 lub rezerwacja po wcześniejszym dokonaniu wpłaty na konto: ING Bank Śląski o/ Starachowice NR KONTA  83 1050 1432 1000 0022 6229 5146

UWAGA! Wpłata tytułem: X Festiwal, imię i nazwisko, ilość biletów.

Organizator przewiduje wstęp wolny na X Festiwal Blues pod Piecem dla:

osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich (wejście od ulicy Wielkopiecowej 1 wyłącznie dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich)

dzieci do ukończenia 14 roku życia (potwierdzone dokumentem tożsamości przy wejściu np.  ważna legitymacja szkolna).

Opiekunowie osób upoważnionych do bezpłatnego wstępu muszą zakupić bilet.

Więcej informacji pod nr telefonów: 783-730-094/ 783-730-070

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

X Festiwalu Blues pod Piecem