Wystawa “W galerii” już otwarta. Zapraszamy !!!

4 września 2012 r. o godz. 17:00 odbyło się otwarcie nowej wystawy pn. “W galerii”. Nasze Muzeum to drugie miejsce, gdzie prezentowana będzie wystawa. Swą premierę miała podczas ubiegłorocznych Międzynarodowych Targów Film Video Foto w Łodzi.

Wystawę tworzy ponad 70 fotografii opublikowanych w miesięczniku Digital Foto Video w dziale “Galerie”. Wyboru zdjęć, przy udziale redaktorów, dokonała dyrektor artystyczna miesięcznika, Sylwia Urbańska. Autorami fotografii są czytelnicy DFV – profesjonaliści i amatorzy.

Wystawa nie ma jednego wiodącego tematu. Będzie można na niej zobaczyć np. krajobrazy, architekturę czy zwierzęta – wszystko ubrane w indywidualny charakter fotografującego, czasem bardzo abstrakcyjne.

Wystawę będzie można oglądać w naszym Muzeum do 28 października 2012 r.

Wystawa “W galerii” już otwarta. Zapraszamy !!!