“Wielka Wojna nad Kamienną”

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zaprasza do skorzystania z pakietu edukacyjnego, przygotowanej z okazji 100 rocznicy wybuchu I wojny światowej.

Prezentowana oferta edukacyjna jest uzupełnieniem wystawy czasowej "Wielka Wojna nad Kamienną" realizowanej w ramach ogólnopolskiego programu "Patriotyzm Jutra" przy współpracy z Muzeum Historii Polski ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

WebWystawa prezentowana będzie do 22 lutego 2015r. w budynku Hali Lejniczej. Zwiedzanie wystawy jest bezpłatne.

W ramach wystawy przygotowano dwa pakiety edukacyjne, majace na celu  przedstawienie zagadnień zwiazanych z I wojną światową. A szczególnie toczących się w naszym rejonie działań wojennych. Warsztaty maja na celu poszerzenie informacji znajdujących sie na wystawie czasowej. Zajęcia odbywają się po obejrzeniu ekspozycji.

Logo-MHP_czarne_kwadrat1Pakiety podzielone są na poszczególne grupy wiekowe odbiorców: pierwszy kierowany jest dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, drugi zaś do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Przewidywany czas zajęć to ok. 1 godziny. Koszt: 4 zł. od osoby.

Prosimy o rezerwację lekcji minimum tydzień przed przybyciem.

Informacja oraz rezerwacja pod numerami tel. 0 41 275 40 83 lub 783 730 094.

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy oraz skorzystania z oferty edukacyjnej.

Pakiet edukacyjny „Wielka Wojna nad Kamienną” przeznaczony dla przedszkoli i szkół podstawowych.

Pakiet edukacyjny Wielka Wojna nad Kamienną przeznaczony dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych

“Wielka Wojna nad Kamienną”