Wernisaż wystawy prac rzeźbiarskich pt. „Maszyny – rzeźbiarska obserwacja w czasie i przestrzeni” 3 czerwca 2022 r.

Wernisaż wystawy prac rzeźbiarskich Piotra Lorka „VESSELS” oraz prac artystycznych studenta ASP Warszawa Kacper Pieleszek „ Maszyny – rzeźbiarska obserwacja w czasie i przestrzeni”, który odbędzie się 03 czerwca 2022 r., o godz. 17.00.

Wejście od ul. Marszałka Piłsudskiego 95 (budynek Recepcji) oraz od ul. Wielkopiecowej 1.

Serdecznie zapraszamy!!!

Plakat

Piotr Lorek  rzeźbiarz i ceramik  urodzony w Warszawie . Obecnie jest doktorem , pracuje na stanowisku adiunkta w Pracowni Ceramiki na Rzeźbie w warszawskiej ASP. Jego ulubionym medium jest glina ceramiczna, z której tworzy rzeźby, obiekty i unikatowe naczynia. Swoje prace prezentuje od  1986 roku na wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych w Polsce, Niemczech, Danii, Japonii, Anglii i Francji.

W spotkaniu wezmą udział :

Zespół Jazzowy „ MAKI – TRIO” Łukasz Dorociński – gitara, Dominik Ossowski – perkusja, Nikodem Gąsowski – kontrabas.

Grzegorz Wróblewski poeta urodzony w Polsce, od lat mieszka w Kopenhadze. Autor tomiku poetyckiego „ Pomieszczenia i Ogrody”.

Prace artystów będzie można oglądać od 03 czerwca 2022 r do 31 lipca 2022r.