Wernisaż wystawy Katarzyny Gritzmann “Anatomia struktury” 15 kwietnia 2023r.

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy Katarzyny Gritzmann „Anatomia struktury” ,który odbędzie się 15 kwietnia 2023 (sobota) godz.16.00 Galeria w Wieży.

“Anatomia struktury” Katarzyny Gritzmann, to wystawa fotografii architektury. Pokazywane prace, wybrane przez autorkę, zostały wykonane na przestrzeni ostatnich 14 lat. Fotografie powstały w Polsce, na Litwie, we Włoszech, w Rumunii i Chorwacji. Są to i drobne detale jak i ogólne, przestrzenne  struktury.

Wiele z pokazywanych prac zostało nagrodzonych w konkursach i przeglądach fotograficznych, zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż. Wstęp wolny

Katarzyna Gritzmann – artysta fotograf, członek rzeczywisty Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Swoją pasją do fotografii od lat zaraża młodzież i dorosłych pracując jako instruktor fotografii w Parku Kultury w Starachowicach.

Dwukrotnie otrzymała srebrny medal Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej za twórczość fotograficzną. Do jej najcenniejszych nagród należą:

I miejsce podczas XXVIII Międzynarodowe Biennale Fotografii ZABYTKI – Zamość 2022, Grand Prix konkursu „Foto-Tur” (2012), I miejsce w konkursie fotograficznym „Emocje dziecka” (2022), czy I miejsce konkursu „Geologia w obiektywie” (2018) organizowanego przez Ministerstwo Środowiska.

Wernisaż wystawy Katarzyny Gritzmann “Anatomia struktury” 15 kwietnia 2023r.