Targi turystyczne “Atrakcje Regionów”

W dniach  02-04.06.2017 r.  Muzeum Przyrody i  Techniki w Starachowicach uczestniczyło w Targach Turystyki Weekendowej „ATRAKCJE REGIONÓW” odbywających się w Parku Śląskim w Chorzowie.

Głównym celem targów “Atrakcje Regionów” jest promocja wyjątkowych miejsc, obiektów na terenie kraju oraz upowszechnianie wiedzy na temat rozwoju turystyki miejskiej i wiejskiej oraz promocja tradycyjnych produktów lokalnych i regionalnych. Zaprezentowanie znanych atrakcji turystycznych i miejsc o walorach przyrodniczych, edukacyjnych. Targi odbywały się na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie co sprawiło, że prezentowana oferta była dostępna do wszystkich mieszkańców Śląska.

Podczas tegorocznych targów na zwiedzających czekało wiele atrakcji, konkursów z nagrodami a także spotkań z podróżnikami, autorami książek. Odwiedzający mogli spróbować lokalnych przysmaków. Podczas imprezy swoje stoisko prezentowało również Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach  wraz z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Gmin Cysterskich. Udział w targach miał na celu promocję Muzeum: oferty edukacyjnej oraz kulturalnej, walorów powiatu starachowickiego, szlaków rowerowych oraz pieszych a także Stowarzyszenia, Szlaku Cysterskiego oraz walorów turystycznych gmin należących do Stowarzyszenia. Muzeum Przyrody i Techniki reprezentowane było przez Aleksandrę Rokoszną, zaś Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich przez Milenę Dudek.

Galeria:

 

Targi turystyczne “Atrakcje Regionów”
Podziel się
Przewiń na górę
Skip to content