“Przystań z Wagnerem” – muzealne spotkanie z Marcinem Grochowskim

Władysław Wagner został patronem roku 2022 w Starachowicach. Wiele osób oraz instytucji zaangażowało się w realizacje działań propagujących historię życia i dokonań Władysława Wagnera. Muzeum Przyrody i Techniki  rozpoczyna rok Wagnerowski, spotkaniem muzealnym z Panem Marcinem Grochowskim – amerykanistą, badaczem historii Władysława Wagnera oraz reżyserem pierwszego filmu dokumentalnego o Władysławie Wagnerze.

Swój udział w spotkaniu zapowiedzieli członkowie rodziny Władysława Wagnera oraz harcerki i harcerze,  historycznej 13 Żeglarskiej Drużyny Harcerskiej im. Krzysztofa Arciszewskiego w Starachowicach.

Zapraszamy 15 marca godz. 17.00 do Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Wstęp wolny, wejście przez budynek recepcji od strony ul. Piłsudskiego 95. Wszelkie informacje dotyczące spotkania można uzyskać pod numerem tel: 783 730 094.

“Przystań z Wagnerem” – muzealne spotkanie z Marcinem Grochowskim