“Przystań z Wagnerem” – muzealne spotkanie z Marcinem Grochowskim

Rok Władysława Wagnera rozpoczęliśmy w Muzeum spotkaniem “Przystań z Wagnerem”. Niezwykle ciekawe spotkanie z Panem Marcinem Grochowskim, zapewne zachęci wiele osób do śledzenia historii życia niezłomnego żeglarza Władysława Wagnera. Mamy nadzieję, że to nasze, nie ostatnie spotkanie z Panem Marcinem. Dziękujemy Wszystkim, tak licznie przybyłym na spotkanie członkom Rodziny i Znajomym Władysława Wagnera, środowisku społeczności harcerskiej, miłośnikom żeglarstwa. Dziękujemy Wszystkim i Każdemu z osobna. Po tak udanej inauguracji, zabieramy się z tym większym zapałem do wydarzeń, które zaplanowaliśmy na czerwiec oraz do opracowania merytorycznego wystawy o naszym bohaterze, Władysławie Wagnerze.

Fot. Telewizja Starachowice

“Przystań z Wagnerem” – muzealne spotkanie z Marcinem Grochowskim