Projekt edukacyjno-wystawienniczy „Wielka Wojna nad Kamienną”

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach serdecznie zaprasza do skorzystania z pakietu edukacyjnego, przygotowanej z okazji 100 rocznicy wybuchu I wojny światowej.

W miniony piątek w Muzeum Przyrody i Techniki odbył się wernisaż wystawy "Wielka Wojna nad Kamienną" realizowanej w ramach ogólnopolskiego programu "Patriotyzm Jutra" przy współpracy z Muzeum Historii Polski ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W zwiazku z dużym zainteresowaniem konkursem "Wielka wojna nad Kamienną" informujemy, że czas składania prac został wydłużony do 30 września br.

Muzeum Przyrody i Techniki zaprasza uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w konkursie historycznym „Wielka wojna nad Kamienną”.

Muzeum Przyrody i Techniki zostało beneficjentem ogólnopolskiego programu „Patriotyzm Jutra” otrzymując wsparcie finansowe na realizację Projektu edukacyjno-ekspozycyjnego „Wielka wojna nad Kamienną”.