Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach już po raz kolejny przystąpiło do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Tegoroczna akcja odbędzie się w dniach 23-24 listopada 2019 r.

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju.

Co roku, głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach po raz kolejny przystąpiło do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W ramach akcji oferujemy bilety wstępu do Muzeum w zniżkowej cenie: bilet normalny 4,00 zł./osobę, bilet ulgowy 2,00 zł./osobę.

W ramach akcji oferujemy Państwu zwiedzanie zabytkowego Wielkiego Pieca z 1899 roku oraz wystawy paleontologicznej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny
Podziel się
Przewiń na górę
Skip to content