Nabór na stanowisko: Pracownik obsługi technicznej

Dyrektor Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach ogłasza nabór na stanowisko: Pracownik obsługi technicznej.

1. Wymagania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista

1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • Bieżące utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych oraz halach ekspozycyjnych
  • Przygotowywanie pomieszczeń w związku z organizacją zdarzeń muzealnych
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Muzeum w zakresie wyznaczonym przez dyrektora

1. Warunki pracy:
  • rodzaj umowy – umowa o pracę
  • wymiar czasu pracy – pełny etat
  • miejsce pracy – Muzeum Przyrody i Techniki, Starachowice ul. Wielkopiecowa 1
  • godziny pracy – poniedziałek-piątek godz. 7.00-15.00

1. Wymagane dokumenty:
  • cv
  • list motywacyjny
  • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

1. Termin i miejsce składania ofert:
    Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Muzeum Przyrody i Techniki (budynek recepcji ul. Marszałka Piłsudskiego 95), przesłać pocztą lub drogą  elektroniczną na adres: mpt@ekomuzeum.plw nieprzekraczalnym terminie do dnia 13.01.2017r. z adnotacją: „Oferta na stanowisko: Pracownik obsługi technicznej”.

Nabór na stanowisko: Pracownik obsługi technicznej