KONKURS FOTOGRAFICZNY – DZIEŃ DINOZAURA 2023

26 lutego przypada nietypowe święto – Dzień Dinozaura. Choć te prehistoryczne stworzenia dawno już wyginęły to nie przestają fascynować wciąż ludzi. W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Dinozaura Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Dinozaury w kadrze” na najlepsze zdjęcie o tematyce związanej  ze światem dinozaurów.

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań z zakresu prehistorii, promowanie wiedzy o dinozaurach, pobudzanie aktywności twórczej oraz rozwijanie kreatywności, promocja aktywnego spędzania czasu oraz upowszechnianie fotografii, jako formy sztuki.

Czekamy na zdjęcia w terminie od 26.02.2023 do 06.03.2023 r. Prosimy o przesłanie pracy konkursowej z dopiskiem „Dinozaury w kadrze” w formacie JPG na adres e-mail: przyroda@ekomuzeum.pl wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym (wytyczne w regulaminie). Na zwycięzcę konkursu czeka nagroda!!!

Wszystkie informacje dotyczące konkursu zawarte są w zamieszczonym regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie !

KONKURS FOTOGRAFICZNY – DZIEŃ DINOZAURA 2023