Eko-choinka w Muzeum

Referat Gospodarki Komunalnej, Dróg i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego oraz Muzeum Przyrody i Techniki „Ekomuzeum” w Starachowicach organizują Happening ekologiczno-plastyczny „Eko-choinka 2021”.

Impreza przeznaczona dla uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Starachowic odbędzie się w dniu 10 grudnia 2021 r. o godz. 9.00 w Hali Lejniczej Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Zgodnie z regulaminem w Happeningu udział może wziąć jedna klasa reprezentująca daną szkołę, dokonując zgłoszenia w terminie do 30 listopada br. pod adresem: eliza.strzelec@starachowice.eu oraz przygotowując ozdoby choinkowe z surowców wtórnych.

„Eko-choinka” ma na celu uświadomienie najmłodszym mieszkańcom naszego miasta jak ważne jest segregowanie odpadów komunalnych. Serdecznie zapraszamy wszystkie starachowickie szkoły do udziału w tegorocznej edycji imprezy.

Eko-choinka w Muzeum