Dzień Kobiet w Muzeum

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zaprasza na warsztaty „Dzień Kobiet w Muzeum”. Warsztaty będą odbywać się w terminie od 2 marca do 6 marca 2020 r.

Kolejny raz proponujemy wszystkim chętnym zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet.

W tym roku przygotowaliśmy dwa warianty zajęć:

  • Ceramika – zajęcia praktyczne, podczas których uczestnicy tworzą własne wyroby ceramiczne; uczą się jak przygotować glinę, jak nadawać jej pożądane formy i kształty, jak je zdobić oraz w jaki sposób nadać im trwałość;
  • Kwiatowe zawieszki z płyt CD/DVD – uczestnicy zajęć własnoręcznie wykonają ozdoby metodą decoupage (prosimy o przyniesienie niepotrzebnych płyt CD/DVD).

Cena uczestnictwa to 46 PLN od osoby (w zależności od wybranych zajęć), czas trwania do 90 min. Maksymalna liczba uczestników – do 30 osób w grupie, minimalna liczba uczestników – 10 osób.

Zajęcia skierowane są do wszystkich grup wiekowych. Warsztaty odbywają się w godzinach pracy Muzeum, tj. od 8:00 do 16:00 (ostatnia grupa może wejść najpóźniej o 15:00).

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerem tel.  783-730-094. Prosimy o wcześniejsza rezerwację zajęć, minimum tydzień przed przybyciem.

Dzień Kobiet w Muzeum
Podziel się
Przewiń na górę
Skip to content