Babiniec Cafe

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach z przyjemnością zaprasza 7 marca 2020 r. na koncert zespołu HOT TAMALES. Dla wszystkich tych, którzy pragną posmakować tego wieczoru muzycznej uczty zapraszamy o godz. 18.00 do Kina Kotłownia.

W swojej muzyce przedstawiają własne spojrzenie na blues, jazz czy folk, ale nie zamykają się na konkretne gatunki, chcąc być otwartymi na nowe horyzonty. Ta formacja akustycznego brzmienia chwyta za serce pięknymi piosenkami, ujmującą liryką, znajdując w swojej muzyce czas na wiele rodzajów emocji.

 

Informacja oraz rezerwacja biletów pod nr tel.: 783-730-094, za pomocą poczty: recepcja@ekomuzeum.pl lub osobiście  w Recepcji Muzeum.

W celu dokonania rezerwacji biletu na koncert  należy dokonać wpłaty na nr konta: 83 10 50 14 32 10 00 00 22 62 29 51 46 najpóźniej do dnia 5 marca 2020 r.

Cena biletu : 10 PLN

Po zaksięgowaniu wpłaty, zarezerwowane bilety można odebrać w recepcji Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach od ul. Marszałka Piłsudskiego 95, podając imię i nazwisko wpisane w tytule przelewu.

Zapraszamy serdecznie !!!!

Już podczas pierwszego koncertu w styczniu 2015 roku zespół Hot Tamales zachwycił publikę i zyskał wiernych fanów. W tak krótkim czasie stali się jedną z najchętniej słuchanych i najbardziej docenianych formacji młodego brzmienia akustycznego w Polsce. Błyskawicznie stali się ulubieńcami publiczności takich festiwali jak Rawa Blues, Jesień z Bluesem, Bluesroads czy Solo Życia. Po półtorarocznej działalności wydali swoją debiutancką, w całości autorską płytę, która prezentowana była w wielu audycjach radiowych, m. in. Programie III Polskiego Radia w audycji Piotra Barona. Mają za sobą liczne nagrody, zarówno indywidualne jak i zespołowe.

Babiniec Cafe
Podziel się
Przewiń na górę
Skip to content