41 Dziecięcy Festiwal Piosenki

28 maja 2024r. w Amfiteatrze Parku Miejskiego w Starachowicach odbył się 41 Dziecięcy Festiwal Piosenki.

Wśród uczestników znalazło się 16 przedstawicieli starachowickich przedszkoli, którzy zaprezentowali autorskie wersje znanych nam wszystkim piosenek. W występach towarzyszył im zespół “Chłopcy z Parku” w składzie: Krzysztof Stanik, Waldemar Dziura, Maciej Szlęzak i Piotr Mrózek. Trudnego zadania przyznania nagród podjęło się jury,w którym zasiadali przedstawiciele różnych instytucji kultury w Starachowicach, w tym Małgorzata Dziamka (Szkoła Tańca MiM), Ewelina Jamka (Tygodnik Starachowicki), Norbert Pajek (Spółdzielczy Dom Kultury) oraz pracownik Muzeum Przyrody i Techniki, Aleksandra Rokoszna.

Po wysłuchaniu wszystkich występów przyznano następujące nagrody:

Wiktor Ablewski (PM nr 13) – nagroda Telewizji Starachowice,

Magdalena Sendecka (PM nr 10) – nagroda Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Klara Babicka (Słoneczko) – nagroda Centrum Kreatywności Pałacyk

Julia Derlaga (PM nr 14) – nagroda Spółdzielczego Domu Kultury

Witold Wzorek (PM nr 15) – nagroda Tygodnika Starachowickiego

Maria Jasztal (Gucio) – nagroda Szkoły Tańca MiM

Dawid Gajownik (PM nr 7) – nagroda Parku Kultury

Antonina Pająk (Akademia Kwadrat) – nagroda Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom Festiwalu !!!

Galeria:

41 Dziecięcy Festiwal Piosenki