15.01.2016 r. – Seminarium Nauczycielskie

Muzeum Przyrody i Techniki realizuje zadania z edukacji poprzez zintegrowane programy edukacyjne adresowane do wszystkich grup wiekowych. Po raz piąty 15 stycznia 2016 r. odbyło się seminarium nauczycielskie.

Wspólnie z panem Dariuszem Seweryn, Dyrektorem Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa Powiatowego w Starachowicach oraz nauczycielami z placówek oświatowych naszego miast i powiatu dyskutowaliśmy o wzajemnej współpracy i planach na 2016 rok. Pomimo wielu obowiązków dziękujemy za przybycie na spotkanie panu Dariuszowi Sewerynowi oraz przedstawicielom z Akademii Przedszkolaka, Przedszkola nr 2, Przedszkola nr 7, Przedszkola nr 10, Szkoły Podstawowej w Wielkiej Wsi, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 6, Szkoły Podstawowej nr 9, Szkoły Podstawowej nr 10, Szkoły Podstawowej nr 12, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 4, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, Zespołu Szkół Zawodowych nr 3, Zespołu Szkół w Rzepinie.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom oświaty życzymy udanego wypoczynku podczas ferii zimowych.

Tekst: Wioletta Sobieraj
Fot.: Justyna Sadza