Pinokio zawitał do naszego Muzeum

W dniach 30-31 sierpnia 2012 r. mieliśmy przyjemność gościć w naszym Muzeum trupę aktorów, muzyków i cyrkowców, która podczas wakacji przemierzała całą Polskę w pogoni za uciekającym Pinokiem. W dwudniowej imprezie wzięło udział 323 osoby.

W pierwszym dniu imprezy odbył się happening pod Skałkami przy ul. Armii Krajowej oraz spektakl “Gdzie jest Pinokio?” (w namiocie cyrkowym) zakończony wspólnym muzykowaniem z Trio Quatro Fromaggi.

W drugim dniu również nie zabrakło atrakcji. Aktorzy przeprowadzili warsztaty artystycznych, muzyczne, plastyczne i ruchowe oraz grę miejską dla dzieci i młodzieży.

Dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach pt.: “Podróż do brzucha Wieloryba”, “Kurs przysposobienia do Cyrku Ogniojada”, “Trupa zebrana naprędce” (gra miejska), “Uszy puchną, nos nie rośnie”, “Czego Świerszcz nie wytańczy, Błękitna Wróżka dośpiewa”.

Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy!!! Mamy nadzieję, że Pinokio jeszcze zawita do naszego Muzeum.

p

Pinokio zawitał do naszego Muzeum