Festyn Ekologiczny „Zaginiony świat naszej Ziemi”

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach już po raz dziesiąty organizuje dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta Festyn Ekologiczny „Zaginiony świat naszej Ziemi”. Tegoroczna edycja festynu objęta patronatem Starosty Starachowickiego oraz Prezydenta Miasta Starachowice, odbędzie się pod hasłem „Jerzyk – nasz skrzydlaty sąsiad”.

Impreza odbędzie się 19 października 2018 r. w godz. 10:00 – 13:00 w Hali Lejniczej Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach. Zgłoszenia do udziału przyjmowane będą do 25 września 2018 r. W Festynie może uczestniczyć wyłącznie jedna grupa jako reprezentant szkoły lub przedszkola. Grupa nie może liczyć więcej niż 25 osób.

Podczas imprezy przybliżymy życie jerzyków – ich biologię, behawior, znaczenie w przyrodzie i życiu człowieka. Do udziału zapraszamy wszystkich przedszkolaków oraz uczniów klas I-III szkół podstawowych z terenu Starachowic.

Rezerwacje prosimy kierować pod nr tel. 783-730-094 lub  e–mail: recepcja@ekomuzeum.pl.