15.11.2013 r. – Wręczono dyplomy stypendystom Prezesa Rady Ministrów

W dniu 15 listopada 2013 r. w Hali Lejniczej Muzeum Przyrody i Techniki Ekomuzeum im. Jana Pazdura w Starachowicach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Z rąk Wicewojewody Świętokrzyskiego Grzegorza Dziubka dyplomy  odebrało 144 uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu: ostrowieckiego, skarżyskiego i starachowickiego. Organizatorem uroczystości byli Małgorzata Muzoł Świętokrzyski Kurator Oświaty i Andrzej Matynia Starosta Starachowicki.

Uroczystości prowadzili Lidia Pokuszyńska i Paweł Brzozowski.Wśród gości obecni byli: Eugeniusz Mich Wicestarosta Ostrowiecki wraz Antonim Maciejko Zastępcą Naczelnika Wydziału Edukacji, Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki, Eugeniusz Cichoń Przewodniczący Rady Powiatu w Skarżysku Kamiennej oraz Waldemar Mazur Wicestarosta Skarżyski wraz z Jerzym Krawczykiem Naczelnikiem Wydziału Edukacji, Sportu i Turystyki, Tadeusz Bałchanowski Burmistrz Suchedniowa, Jan Wzorek Przewodniczący Rady Powiatu w Starachowicach wraz z radnymi Rady Powiatu, Cezary Berak Członek Zarządu  Powiatu, Jadwiga Maciejczak Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury Fizycznej i Sportu Starostwa oraz opiekunowie wyróżnionych uczniów.

Uroczystość uświetnił program artystyczny w wykonaniu wokalistów z Młodzieżowego Domu Kultury w Starachowicach Paulina Kowalczyk z utworami: „Ach jak przyjemnie” i „Once upon a time”; Agata Dziamka z utworami: „Dziewczyński spacer” i „Say, say, say…” oraz Mikołaj Dyka z utworami: „Po co i dlaczego?” i „To jest rock’n roll”. Poczęstunek dla uczestników uroczystości przygotowali uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Starachowicach.

ikona stypendia

stypendia 01