Świętokrzyska Nagroda Muzealna im. Tadeusza Włoszka.

Jest nam niezwykle miło poinformować, że dyrektor Paweł Kołodziejski otrzymał Świętokrzyską Nagrodę Muzealną im. Tadeusza Włoszka.

Nagrodę wręczono podczas gali, która odbyła się 13 września 2024r. na Zamku Królewskim w Sandomierzu.

Świętokrzyska Nagroda Muzealna im. Tadeusza Włoszka to uroczysta gala na której są wręczane nagrody za osiągnięcia w zakresie działalności muzealnej – za wkład w dokumentowanie historii regionu, tworzenie wystaw, publikacje, edukację muzealną oraz konserwację zbiorów.

Dyrektor Paweł Kołodziejski otrzymał nagrodę w kategorii “Konserwacja zbiorów” za projekt konserwacji Stara 28 Osinobusa.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych na polu popularyzacji dziedzictwa przemysłowego Starachowic i regionu.

Galeria:

Świętokrzyska Nagroda Muzealna im. Tadeusza Włoszka.