6.02.2015r. – Seminarium nauczycielskie

Dnia 6 lutego 2015r. w Kinie Kotłownia odbyło się V Seminarium Nauczycielskie.

Muzeum po raz kolejny zorganizowało spotkanie z nauczycielami  placówek oświatowych naszego miasta. Spotkanie to było okazją do dyskusji nad rozwojem wspólnego działania między placówkami szkolnymi a działalnością Muzeum. W czasie spotkania omówiono ofertę edukacyjną Muzeum tj. ferie zimowe, warsztaty, planowane wystawy, inne imprezy przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Każdy z przedstawicieli danej szkoły otrzymał segregator z materiałami, który to ma stanowić rodzaj skrzynki kontaktowej między nauczycielami a Muzeum.  Założeniem było to, aby każdy z nauczycieli w danej placówce nie tylko miał dostęp do bieżącej oferty, ale również mógł przekazać swoje uwagi i propozycje dotyczące współpracy. Mamy nadzieję, że dzięki takiej formie współpracy nasza oferta będzie rozszerzana i bardziej dostosowana do potrzeb placówek szkolnych.

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo oraz dyskusję dotyczącą edukacji w Muzeum.

Galeria:

Tekst i zdjęcia: Maciej Szlęzak