“Realizm duchowy-podróż do wnętrza kobiety”

W piątek 16 sierpnia 2024r. w “Galerii w Wieży” na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbył się wernisaż wystawy czasowej pt. “Realizm duchowy-podróż do wnętrza kobiety”.

Autorem prac pokazanych na wystawie jest pani Małgorzata Margo Chaja. Wernisaż zgromadził liczne grono miłośników sztuki oraz przedstawicieli kultury. O oprawę muzyczną wernisażu zadbała Zofia Radecka.

“Świat obrazów zawsze był światem, w który uwielbiałam nurkować. Marzyłam, żeby obrazy pojawiające się w mojej głowie, móc przenieść na płótno. Około sześciu lat temu przestałam marzyć, stanęłam przed sztalugami i zaczęłam przelewać na płótno swoje pomysły.

Każdy mój obraz jest cząstką mnie. Zawiera fragment historii mojego życia, którą postanowiłam podzielić się z innymi.

Proces, który utrwalam, jest historią duchowych przemian i transformacji, nazywanym przeze mnie realizmem duchowym.

Pokazując swoją twórczość zachęcam do wspaniałej podróży w stronę własnej duchowości, poznawania swojego serca i dokonywania tam odkryć niezwykłych”.

Wystawa będzie dostępna do 15 września 2024r. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy!!!

Galeria:

Foto: https://starachowice.naszemiasto.pl/kobieta-motywem-wystawy-w-muzeum-przyrody-i-techniki-w/ga/c1-9775523/zd/91208349

“Realizm duchowy-podróż do wnętrza kobiety”