Nabór na stanowisko Pracownik ds. Kadr i Księgowości

ogłasza nabór na stanowisko
PRACOWNIK DS. KADR I KSIĘGOWOŚCI

1. Wymagania niezbędne:

a) Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawne (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość, prawo, administracja)
b) Mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
c) Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
d) Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista

1. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a) Prowadzenie obsługi kasowej
b) Prowadzenie ewidencji środków trwałych, pozostałych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
c) Dekretacja dokumentów finansowych
d) Prowadzenie analityki wydatków strukturalnych
e) Prowadzenie kancelarii Muzeum, w tym rozdział korespondencji wchodzącej i wychodzącej zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną
f) Prowadzenie spraw kadrowych pracowników
g) Prowadzenie archiwum zakładowego

1. Warunki pracy:

a) rodzaj umowy – umowa o pracę
b) wymiar czasu pracy – pełny etat
c) miejsce pracy – Muzeum Przyrody i Techniki, Starachowice ul. Wielkopiecowa 1
d) godziny pracy – 8.00-16.00

1. Wymagane dokumenty:

a) cv
b) list motywacyjny
c) kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje
d) oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

1. Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Muzeum Przyrody i Techniki (budynek recepcji ul. Marszałka Piłsudskiego 95), przesłać pocztą lub drogą elektroniczną na adres: pawel.kolodziejski@ekomuzeum.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 26.11.2021r. do godziny 15.00 z adnotacją: „Oferta na stanowisko: Pracownik ds. kadr i księgowości”.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie BIP Muzeum.
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.

Dyrektor Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach

Paweł Kołodziejski