Znaczki Turystyczne już w sprzedaży !!!

Bardzo miło nam poinformować Państwa iż od dnia dzisiejszego tj. 20.08.2015 r. istnieje możliwość nabycie w Recepcji Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach Znaczków Turystycznych.576

Znaczek Turystyczny –  jest pamiątką z naturalnego materiału – drewna, bez użycia barwników, farb, lakierów, jest w 100 % ekologiczny. Składa się z trzech elementów: samego znaczka, karteczki i naklejki. Stanowi wyjątkową propozycję dla kolekcjonerów, w porównaniu z innymi w większości prefabrykowanymi produktami. Jest pamiątką i potwierdzeniem pobytu.

Kolejne numery znaczków przedstawiają grzbiety gór, schroniska turystyczne, biegi rzek, oznaczają miasta, zamki, miejsca historyczne, pamiątki przyrodnicze, zabytki techniki, jaskinie, ogrody zoologiczne i inne miejsca, do których dociera ciekawy turysta. Zbieranie znaczków jest impulsem do wzięcia udziału w grze kolekcjonerskiej.

Znaczek Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach opatrzony jest nr 576.

Gdzie jeszcze można znaleźć Znaczki Turystyczne >>>
Więcej informacji na temat Znaczków Turystycznych >>>

Znaczki Turystyczne już w sprzedaży !!!