X Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL& ACTIVE LIFE

W dniach 20-22 kwietnia 2018 r.  Muzeum Przyrody i Techniki wspólnie z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Gmin Cysterskich uczestniczyli w X Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL& ACTIVE LIFE odbywających się w Kielcach.

Tegoroczne targi turystyki wiejskiej i agroturystyki a także targi zdrowia i urody, obfitowały w wiele ciekawych spotkań, konferencji , warsztatów. Podczas targów można było  zapoznać się z formami spędzania wolnego czasu zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Prezentacjom poszczególnych stoisk towarzyszyły liczne konkursy z nagrodami. Zwiedzający mogli zobaczyć stroje ludowe, wyroby rękodzielnicze a także spróbować regionalnych przysmaków.

Na tegorocznych targach AGROTRAVEL, Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach promowała pani Aleksandra Rokoszna, zaś Ogólnopolskie Stowarzyszenie Gmin Cysterskich pani Milena Dudek. Podczas targów prezentowano ofertę edukacyjną oraz kulturalną muzeum, ofertę Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Gmin Cysterskich.

Galeria:

X Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL& ACTIVE LIFE