Wystawa „W galerii” już otwarta. Zapraszamy !!!

Warning: Illegal string offset 'link' in /home/ww947ht/domains/ekomuzeum.pl/public_html/wp-content/plugins/wf-magnific-lightbox/includes/wf_mlightbox_shortcode.php on line 19

4 września 2012 r. o godz. 17:00 odbyło się otwarcie nowej wystawy pn. „W galerii”. Nasze Muzeum to drugie miejsce, gdzie prezentowana będzie wystawa. Swą premierę miała podczas ubiegłorocznych Międzynarodowych Targów Film Video Foto w Łodzi.

Wystawę tworzy ponad 70 fotografii opublikowanych w miesięczniku Digital Foto Video w dziale „Galerie”. Wyboru zdjęć, przy udziale redaktorów, dokonała dyrektor artystyczna miesięcznika, Sylwia Urbańska. Autorami fotografii są czytelnicy DFV – profesjonaliści i amatorzy.

Wystawa nie ma jednego wiodącego tematu. Będzie można na niej zobaczyć np. krajobrazy, architekturę czy zwierzęta – wszystko ubrane w indywidualny charakter fotografującego, czasem bardzo abstrakcyjne.

Wystawę będzie można oglądać w naszym Muzeum do 28 października 2012 r.