VII Festiwal Bluesowy Blues pod Piecem

25 sierpnia 2018 r.  o godz. 18.30 w  Hali Spustowej – Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbędzie się VII Festiwal Bluesowy Blues pod Piecem.

VII Festiwal Bluesowy Blues pod Piecem

Przez ostatnie lata na muzealnej scenie   zagrały największe gwiazdy polskiego bluesa  m.in. Śląska Grupa Bluesowa, Nocna Zmiana Bluesa, Jan Kyks Skrzek,  Kasa Chorych, Cree, Adam Kulisz, Krzysztof Ścierański, Michał Kielak, Krzysztof Głuch, Ireneusz Dudek, Jan Gałach Band, Maciej Lipina z aktorami Teatru Śląskiego czy autorski projekt Leszka Windera Czarny Pies.

Na VII Festiwalu Blues pod Piecem wystąpią:

– Old Breakout

– Grzegorz Kapołka Trio

–  Makar & Children of the Corn

– Kraków Street Band

Festiwal Blues pod Piecem, chwalony przez publiczność  i samych muzyków     za klimat miejsca oraz spójny muzyczny temat imprezy, w tym roku z pewnością ponownie wpisze się w kalendarz ważnych wydarzeń  ogólnopolskich.

Bilety w cenie 25 PLN. Rezerwacja biletów  pod  nr tel. 783-730-070  lub recepcja@ekomuzeum.pl

Wszelkie zapytania i informacje  dot. VII Festiwalu Blues pod Piecem proszę kierować pod  nr tel. 783-730-070  lub wioletta.sobieraj@ekomuzeum.pl