VII Festiwal Bluesowy Blues pod Piecem

25 sierpnia 2018 r.  o godz. 18.30 w  Hali Spustowej na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach odbył się VII Festiwal Bluesowy Blues pod Piecem.

Przez ostatnie lata na muzealnej scenie   zagrały największe gwiazdy polskiego bluesa  m.in. Śląska Grupa Bluesowa, Nocna Zmiana Bluesa, Jan Kyks Skrzek,  Kasa Chorych, Cree, Adam Kulisz, Krzysztof Ścierański, Michał Kielak, Krzysztof Głuch, Ireneusz Dudek, Jan Gałach Band, Maciej Lipina z aktorami Teatru Śląskiego czy autorski projekt Leszka Windera Czarny Pies.

Podczas VII Festiwalu Blues pod Piecem wystąpili:

– Old Breakout

– Grzegorz Kapołka Trio

–  Makar & Children of the Corn

– Kraków Street Band

Festiwal Blues pod Piecem jest chwalony przez publiczność  i samych muzyków  za klimat miejsca oraz spójny muzyczny temat imprezy, w tym roku  także wpisał się w kalendarz ważnych wydarzeń  ogólnopolskich.

Galeria:

Foto: Tomasz Kordeusz