„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach już po raz kolejny uczestniczyło w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Tegoroczna akcja odbywała się w dniach 5-7października 2018 r.

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, skierowana zarówno do branży turystycznej, jak również do osób prywatnych, które w określony przez organizatora weekend mają możliwość skorzystania z 50% zniżki na wybrane usługi  turystyczne w całym kraju.

Co roku, głównym celem akcji jest umożliwienie jak największej liczbie Polaków skorzystanie z atrakcji turystycznych w wyjątkowo korzystnej cenie, jak również zachęcenie ich do częstszego podróżowania po Polsce, i to nie tylko w sezonie wakacyjnym. Organizatorami „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna.

Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach już po raz kolejny uczestniczyło w akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. W ramach akcji oferowaliśmy bilety wstępu do Muzeum w  zniżkowej cenie: bilet normalny 6,00 zł./osobę, bilet ulgowy 4,00 zł./osobę.

W ramach akcji oferowaliśmy Państwu zwiedzanie: Zakładu Wielkopiecowego z połowy XIX wieku, zabytkowego Wielkiego Pieca z 1899 roku, Maszyny Parowej, wystawy górniczej, ekspozycji samochodów ciężarowych marki Star oraz wystawy paleontologicznej.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ODWIEDZAJĄCYM ZA PRZYBYCIE!!!

Źródło:

„Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”