Półmetek akcji Lato w Hucie 2021

Wakacyjna akcja „Lato w Hucie 2021” na terenie Muzeum Przyrody i Techniki trwa!!! Podczas lipcowych zajęć czekało na uczestników wiele atrakcji, zabaw oraz niespodzianek.

W trakcie cotygodniowych spotkań w Muzeum uczestnicy mieli możliwość brać udział w warsztatach przyrodniczych,podczas których mogli poczuć się jak prawdziwi artyści i namalować obraz przy użyciu natury oraz mogli wykonać własny odlew skamieniałości. Zapoznać się z historią miasta Starachowic oraz produkcją samochodów ciężarowych STAR. Dzieci rozwijały swoje zdolności manualne i plastyczne, wykorzystując różne materiały do tworzenia ciekawych prac oraz poznały historię ubioru. Do tej fascynującej wędrówki w świat mody najmłodsze modelki i modeli wprowadziła pani Agnieszka Sarzyńska ze starachowickiej Dekoratorni.

W czasie trwania akcji odbywały się spotkania z dziećmi, które przeprowadzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach, Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach, Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Starachowicach, Nadleśnictwo Starachowice.  W czasie ich trwania dzieci dowiedziały się jak bezpiecznie spędzić wakacje, być widocznym na drogach, dbać o higienę związaną z panującą sytuacją epidemiologiczną na świecie.

Wakacje jeszcze trwają!!! Serdecznie zapraszamy na kolejne zajęcia.

Półmetek akcji Lato w Hucie 2021