Nabór na stanowisko PRACOWNIK DS. KADR I KSIĘGOWOŚCI

ogłasza nabór na stanowisko
PRACOWNIK DS. KADR I KSIĘGOWOŚCI

Wymagania niezbędne:

1. Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawne (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość, prawo, administracja)
  2. Mile widziane dodatkowe kursy i szkolenia oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  3. Dobra organizacja pracy, dyspozycyjność
  4. Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

1. Prowadzenie obsługi kasowej
  2. Prowadzenie ewidencji środków trwałych, pozostałych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych
  3. Dekretacja dokumentów finansowych
  4. Prowadzenie analityki wydatków strukturalnych
  5. Prowadzenie kancelarii Muzeum, w tym rozdział korespondencji wchodzącej i wychodzącej zgodnie z obowiązującą instrukcją kancelaryjną
  6. Prowadzenie spraw kadrowych pracowników

Warunki pracy:

1. Rodzaj umowy – umowa o pracę na zastępstwo
  2. Wymiar czasu pracy – pełny etat
  3. Miejsce pracy – Muzeum Przyrody i Techniki, Starachowice ul. Wielkopiecowa 1
  4. Godziny pracy – 8.00-16.00

Wymagane dokumenty:

1. CV
  2. List motywacyjny
  3. Kopie dokumentów poświadczających wykształcenie i kwalifikacje
  4. Oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, zgodnie z ustawą  z dnia 29 sierpnia 1997 roku   o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.).

Termin i miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Muzeum Przyrody i Techniki (budynek recepcji ul. Marszałka Piłsudskiego 95), przesłać pocztą lub drogą  elektroniczną na adres: pawel.kolodziejski@ekomuzeum.pl  w nieprzekraczalnym terminie  do dnia 29.01.2021r. do godziny 15.00 z adnotacją:  „Oferta na stanowisko: Pracownik ds. kadr i księgowości”.

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.
Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie BIP Muzeum
Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów.