Lista finalistów konkursu NIEPODLEGŁA – TAK JĄ CZUJĘ

Muzeum Przyrody i Techniki przedstawia listę finalistów konkursu NIEPODLEGŁA – TAK JĄ CZUJĘ  w ramach projektu „Stulecie nieoczywiste”.  Finał konkursu odbędzie się 19 maja podczas VII Nocy Muzeów w Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

Lista finalistów:

Kategoria Szkoły Gimnazjalne i Ponadgimnazjalne:

  1. Dominika Chmielewska kl. 1 b, Filip Kowal kl. 3c, Jan Winnicki, Adam Ryski, Jakub Kowalski kl. 2 b – II LO Starachowice
  2. Gracjan Drabik kl. 3 int – Technikum Nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Starachowicach
  3. Klaudia Siwiec kl. 3d, Zofia Kiełek kl. 3a, Klaudia Sokół kl. 3b – Gimnazjum Nr 3 w Starachowicach

Kategoria Szkoły Podstawowe:

  1. Bogna Błędzińska kl. 6c, Kacper Żmudziński kl. 6 c – Szkoła Podstawowa Nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Starachowicach.
  2. Julia Barszcz kl. 7, Weronika Mirota kl. 7I, Wiktor Myszka kl. 7 – Szkoła Podstawowa w Tychowie Starym
  3. Paulina Śpiewak kl. 6, Mateusz Parszewski kl. 7 – Szkoła Podstawowa w Małyszynie.
  4. Mikołaj Pasieka kl. 6 – Zespół Placówek Oświatowych w Stykowie.
  5. Kacper Kos kl. 7, Kinga Rynio kl. 5 – Zespół Szkolno- Przedszkolny w Lubieni
  6. Dominika Walkiewicz kl. 7– Publiczna Szkoła Podstawowa w Adamowie
  7. Paweł Amborski kl. 5b, Filip Rogoziński kl. 5b, Paulina Różalska kl. 7a – Szkoła Podstawowa Nr 11 w Starachowicach
  8. Katarzyna Zarychta kl. 6, Ola Banasik kl. 6, Karolina Dziułka kl. 7 – Publiczna Szkoła  Podstawowa w Godowie
  9. Krzysztof Gębalski kl. 6c – Szkoła Podstawowa Nr 12 w Starachowicach
  10. Diana Gębura kl. 7, Roksana Pucuła kl. 7, Kacper Kutera kl. 7 – Szkoła Podstawowa w Brodach
  11. Zuzanna Sikora kl. 7a, Krzysztof Domański kl. 7a, Aleksander Ćwik kl. 5b – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Starachowicach
  12. Aleksandra Stępniewska kl. 7, Aleksandra Wrona kl. 7 – Publiczna Szkoła Podstawowa w Dziurowie
  13. Maria Kisielewicz kl. 6 – Szkoła Podstawowa Nr 6 w Starachowicach

 

Podziel się