Karta Dużej Rodziny w Muzeum

Muzeum Przyrody i Techniki dołączyło do ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Program Karta Dużej Rodziny nastawiony jest na wsparcie rodzin, w tym również rodzin zastępczych z trójką lub więcej dzieci. Korzystać z niego mogą rodziny wielodzietne, które mają na utrzymaniu 3 lub więcej dzieci w wieku do 18 lub do 25 lat. Posiadacze kart będą mieli możliwość zakupu biletów wstępu do Muzeum z  50 % zniżką.

Ceny biletów wstępu do Muzeum:

• bilet normalny – 6 zł./os.
  • bilet ulgowy – 4 zł./os.
  • dzieci powyżej 4 lat – 1 zł./os.
  • dzieci do 4 lat – bezpłatnie.
  • opłata za lekcje muzealną – 1 zł./os.

Zakup biletów zniżkowych możliwy będzie w kasie Muzeum po okazaniu karty wraz z dokumentem tożsamości. Dla osób nieletnich dokumentem takim jest legitymacja szkolna. Dzieci nie objęte obowiązkiem szkolnym będą mogły korzystać z Karty wyłącznie w obecności rodzica lub prawnego opiekuna.

Wiecej informacji można uzyskać pod nr tel. 41 275 40 83 / 783 730 094 lub w recepcji Muzeum.

Serdecznie zapraszamy!!!

Karta Dużej Rodziny w Muzeum