Jubileusz 25-lecia big bandu „Juniors Band – Starachowice”

Juniors Band Starachowice oraz Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach zapraszają 18 sierpnia 2018 r. na jubileusz 25-lecia big bandu „Juniors Band – Starachowice”.

Rocznica 25 lat istnienia big bandu „Juniors Band-Starachowice” staje się doskonałą okazją do przedstawienia jego dorobku artystycznego. Bogactwo doświadczeń, działającej w Starachowicach, w województwie świętokrzyskim orkiestry, duża ilość przewijających się młodych muzyków i współpraca z uznanymi artystami sceny jazzowej, staną się inspiracją do stworzenia wizualno-muzycznej opowieści o pasji, która przyświecała twórcom i członkom zespołu. Pragniemy zorganizować widowisko muzyczno – wizualne, dotyczące historii orkiestry, jej założyciela, wielu uczniów i muzyków, którzy tworzyli zespół na przestrzeni lat. Wydarzenie to stanie się zarówno koncertem – jak i widowiskiem artystyczno-muzycznym. Odbędzie się w plenerze, w przestrzeni industrialnej, na terenie Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach.

Godz. 17:30 – budynek Hali Lejniczej – część oficjalna oraz wernisaż wystawy „Big Band w fotografii”

Godz. 19:00 – plac centralny – koncert „Złote lata swingu”

WSTĘP WOLNY!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY