„Babiniec Cafe” – Dzień Kobiet w Muzeum

10 marca 2017 r. w muzealnym „Kinie Kotłownia” odbył się niepowtarzalny koncert zespołu LIMBOSKI ze specjalną dedykacją dla wszystkich kobiet.

Podczas piątkowego wieczoru Michał Augustyniak (LIMBOSKI) zachwycił swoich odbiorców fantastycznym wykonaniem i świetną aranżacją swoich autorskich piosenek. Dzięki charyzmie  w głosie, buntowniczemu stylowi grania i fajnej autoironii na scenie  słuchacze doświadczyli nie tylko mocnej dawki rockandrolla.

LIMBOSKI to pasjonat analogowych brzmień. Zdążył już wydać sześć autorskich płyt, a 21 października miał premierę kolejny album „W trawie. I inne jeszcze młode”. Najnowsza płyta zawiera esencję dotychczasowej twórczości Limboskiego oraz kilka nowych utworów.

Dodatkowym smakiem koncertu był cieszący oczy i uszy chórek pięknych syrenek.

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór.

Galeria:

Tekst: Justyna Sadza