11.10.2014r. – 50-lecie koła PTTK w Starachowicach

W ubiegłą sobotę na terenie Muzeum Przyrody i Techniki miały miejsce obchody 50-lecia Świętokrzyskiego Koła Przewodników i Pilotów Wycieczek w Starachowicach.

Na uroczystości jubileuszowe przybyli m.in. poseł na Sejm RP Krzysztof Lipiec, Członek Zarządu Powiatu Marek Pawłowski, dyrektor Muzeum Przyrody i Techniki Paweł Kołodziejski, przedstawiciele kół przewodnickich z regionu świętokrzyskiego oraz członkowie starachowickiego Koła PTTK.

Podczas obchodów przybliżono historię oraz działalność starachowickiego koła, wręczono nagrody dla zasłużonych członków PTTK, a każdy z przybyłych gości otrzymał pamiątkowe odznaczenie. Na zakończenie wziesiono symboliczny toast oraz pokrojono specjalnie przygotowany na tą okazję tort.

Uroczystość 50-lecia uświetnił występ Michała Piętaka.

Galeria:

Tekst: Aleksandra Rokoszna